A 40. Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozó és Verseny eredményei

A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Rézfúvós és Ütőhangszeres Tanszéke, valamint a Conservatory Alapítvány 2017. április 8-a és 10-e között 40. alkalommal adott otthont a Rézfúvós és Ütőhangszeres Találkozónak és Versenynek. 

 

Kürt I. korcsoport

1. helyezés: Fröschl Lilla Éva (Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest)
2. helyezés: Gabriel Maul (University for Music and Performing Arts – Graz, Ausztria)
3. helyezés: Szabó Aranka (Bartók Béla Művészeti Szakgimnázium – Békéscsaba)

Kürt II. korcsoport

2. helyezés: Kovács Bence (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Budapest)
2. helyezés: Koncz Péter Etele (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
3. helyezés: Csabay László (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Budapest)
3. helyezés: Kovács Lehel (Szegedi Tudomány Egyetem Zeneművészeti Kar – Szeged)

Trombita I. korcsoport

1. helyezés: Kovács Botond Márk (SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium – Szeged)
2. helyezés: Drahos Balázs (Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest)
2. helyezés: Vörös Patrícia (Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest)
3. helyezés: Willmek Zoltán (Széchenyi István Egyetem Művészeti Kar – Győr)

Trombita II. korcsoport

1. helyezés és a DE rektori különdíj: Radócz Miklós (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
2. helyezés: Csány Imre (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Budapest)
3. helyezés: Regyep Mátyás (Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest)
3. helyezés: Sebestyén Patrik (Széchenyi István Egyetem Művészeti Kar – Győr)

Harsona I. korcsoport

1. helyezés: Szeifert Péter (Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium – Debrecen)
1. helyezés: Dalmadi Zoltán (Szegedi Tudomány Egyetem Zeneművészeti Kar – Szeged)

Harsona II. korcsoport

1. helyezés: Tóth József (Szegedi Tudomány Egyetem Zeneművészeti Kar – Szeged)
2. helyezés: Dobi János (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Budapest)
3. helyezés: Parádi Dávid (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
Különdíj: Bodon Bence (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem – Budapest)

 

Tuba I. korcsoport

1. helyezés: Masa Richárd (SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium – Szeged)
2. helyezés: Illés Bence (Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium – Budapest)
3. helyezés: Tasi László Renátó (Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium – Miskolc)

Tuba II. korcsoport

3. helyezés: Porkoláb Viktor (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)

Ütőhangszer I. korcsoport

1. helyezés: Karácson Viktor (Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium – Debrecen)
2. helyezés: Sárvári Tamás (Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium – Debrecen)
3. helyezés: Kerek Csombor (Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium – Debrecen)
Különdíj: Juhász András (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)

Ütőhangszer II. korcsoport

1. helyezés és a DE rektori különdíj: Szekér Attila (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
2. helyezés: Lengyel Erik (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
3. helyezés: Kolics Máté (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)
3. helyezés: Fekete Barnabás (Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar – Debrecen)

Top